banner HOWA

De Vereniging

Cursussen

home > ledenhoek > Tips en Weetjes

Tips en weetjes

Op deze pagina vind u allerlei leuke, handige en slimme tips en weetjes over onze honden.

Heeft u specifieke vragen over het gedrag of probleem van uw hond, dan verwijzen wij u door naar onze gedragstherapeute. Stel hier uw vraag en deze zal met zorg behandeld worden. Vermeld altijd uw naam en e-mailadres wanneer u uw vraag stelt.

Pup en nieuwe hond
 

Hoe krijg ik mijn hond zindelijk?

 

Hoe leer ik mijn hond alleen thuis te blijven?

 

Hoe wen ik mijn hond aan een bench?

 

Waar moet ik op letten als ik een hond uit het buitenland adopteer?

 

Handige weetjes

Kauwgom in haren

Heeft uw hond in een verse plak kauwgum getrapt? en zit dit in de haren tussen de zooltjes?
Het antwoord is simpel: PINDAKAAS.
De pindakaas lost de kauwgum op en is dan met een doekje te verwijderen. Mocht er onverhoopt een restje pindakaas blijven zitten, de hond vind het heerlijk. (let wel op dat uw hond niet allergies is voor noten)

Honden oorpiercings

Mag ik de oren van mijn hond piercen? Baasjes doen er tegenwoordig alles voor om hun hond zo modieus mogelijk te maken: chique halsbandjes en leibanden, opvallende hondenjasjes, zonnebrillen, petjes, ja, er bestaan zelfs trouwjurkjes voor honden. Dus waarom je hond geen mooie piercing geven? De oren van een hond zijn echter bijzonder dun en bij een piercing is de kans groot dat ze scheuren. Hondenoren bloeden bovendien gemakkelijk en ze zijn erg gevoelig voor pijn. Een piercing voor een hond is dus geen goed idee.


Heeft u nog handige, leuke, nuttige tips schroom niet om ons die te mailen.

De instructeurs

fotoboeken

Ledenhoek

knop om naar de agenda te gaan

Howa honden

Rainbow Bridge

Contact